Keturkovės varžybos

Parašyta 14 Geg 09 Peržiūros: 546

Gegužės 6 dieną „Utenio" stadione vyko Utenos rajono mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mokiniai varžėsi 60 metrų, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo ir 500 metrų (mergaitės) bei 800 metrų (berniukai) bėgimo rungtyse. Mūsų progimnazijos mergaičių komandai atstovavo Fausta Rutkauskaitė (5a), Ugnė Maknytė (6b), Karolina Eisinaitė (6b), Žydrūnė Ilgarūbytė (6b), Laura Rasikaitė (6b), Gerda Kepalaitė (7b) ir Indrė Petrauskaitė (7b). Berniukų komandai atstovavo Juozas Petrovas (6a), Aurimas Juknonis (7a), Paulius Eigėlis (7a), Nerijus Jurka (7a) ir Arminas Guobužas (7a). Komandinėje įskaitoje mergaičių komanda liko ketvirta, o berniukų komanda iškovojo aukštą trečiąją vietą.
Dėkojame visiems mūsų mokyklos garbę gynusiems mokiniams.