Keturkovės varžybos

Parašyta 2014-05-10 Peržiūros: 639

Gegužės 6 dieną „Utenio" stadione vyko Utenos rajono mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mokiniai varžėsi 60 metrų, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo ir 500 metrų (mergaitės) bei 800 metrų (berniukai) bėgimo rungtyse. Mūsų progimnazijos mergaičių komandai atstovavo Fausta Rutkauskaitė (5a), Ugnė Maknytė (6b), Karolina Eisinaitė (6b), Žydrūnė Ilgarūbytė (6b), Laura Rasikaitė (6b), Gerda Kepalaitė (7b) ir Indrė Petrauskaitė (7b). Berniukų komandai atstovavo Juozas Petrovas (6a), Aurimas Juknonis (7a), Paulius Eigėlis (7a), Nerijus Jurka (7a) ir Arminas Guobužas (7a). Komandinėje įskaitoje mergaičių komanda liko ketvirta, o berniukų komanda iškovojo aukštą trečiąją vietą.
Dėkojame visiems mūsų mokyklos garbę gynusiems mokiniams.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla