Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Spektaklis vaikams „Raudonkepurė“

Parašyta 2019-11-13 Peržiūros: 93

2019 m. lapkričio 7 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje 2a ir 3a klasių mokiniai žiūrėjo Vilniaus „Lėlės“ teatro spektaklį vaikams „Raudonkepurė“.
Tai – lėlių marionečių pusvalandžio trukmės spektaklis. Muziką jam parašė kompozitorius Faustas Latėnas. Šis spektaklis visiems patiko.
Pasaką apie mažą mergaitę su raudona kepuraite, kaip žinoma, sukūrė garsus prancūzų pasakorius Šarlis Pero (1628-1703). Taip pat visiems žinoma, kad piktasis Vilkas šioje pasakoje praryja ir mergaitę, ir jos senelę, ir kad ši istorija vis tiek turi laimingą pabaigą.
Teatro „Lėlė“ artistai Elvyra Piškinaitė ir Juozas Marcinkevičius suvaidino kitokią istoriją apie Raudonkepurę ir Vilką. Jie sukūrė tokią pasaką apie Raudonkepurę, kurioje laiminga ne tik pabaiga, bet ir vidurys. Šio spektaklio veiksmas vyksta... didžiulėje spintoje, kurioje gyvena ir Raudonkepurė, ir jos Mamytė, ir Senelė, ir Medkirtys. Virš spintos sukasi karuselė įsimylėjėliams, o spintos stalčiuose – vieta visokiems niekadėjams.


Aldona Belopetravičienė ir Aldona Guobužienė