Ir mažas miestelis gali būti traukos centru

Parašyta 2019-10-22 Peržiūros: 426

Spalio 16 d. 6b klasės mokiniai vyko į Mindūnus. Aplankėme A. Truskausko medžioklės muziejų ir susipažinome su skirtingų kontinentų gyvūnais. Sužinojome, kad norint sumedžioti retą gyvūną, medžiotojas turi gauti leidimą-licenciją. Kartais už ją reikia mokėti ir ne vieną tūkstantį eurų. Aplankėme senovinės žvejybos muziejų. Susipažinome su žvejybos įrankiais. Dalyvavome edukacinėje pamokoje „Žvakių liejimas“. Susipažinome su senoviniais žvakių liejimo būdais ir patys pasigaminome po dvi žvakes. Aplankėme Mindūnų apžvalgos bokštą ir Baltųjų Lakajų ežerą. Sužavėjo XVII a. iš skaldyto akmens statyta Stirnių kaimo bažnyčia. Nepamiršome ir Mindūnų parduotuvės. Ledai buvo labai skanūs. Su gera nuotaika grįžome į mokyklą.

6b klasės mokinys Ugnius Žilinskas