MOKINIAI – MOKYTOJAMS

Parašyta 2019-10-07 Peržiūros: 75

Vyturių progimnazijos mokytojams mokiniai surengė įsimintiną jų profesinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. O kokia gi šventė be gražių palinkėjimų, draugiškų pašnekesių ir kuo nuoširdžiausių mokinių sveikinimų.
Visą savaitę Mokinių savivaldos atstovai ir jiems talkinę savanoriai planavo mokytojams skirtą šventę: rašė sveikinimus, darė gėles, rengėsi pamokoms, kurias vedė pradinių klasių mokiniams. Mokiniai į posmus supynė ir mokytojams jautriai deklamavo kuo gražiausius sveikinimo žodžius.
Mokytojų pasveikinti atskubėjo ir didelis būrys Vyturių progimnaziją jau baigusių mokinių. Jie kasmet noriai sugrįžta aplankyti savo mokytojų.

Mokinių savivaldos kuratorės Ramunė Sabaliauskienė ir Rima Paukštienė