Akcija „Atminties kelias“

Parašyta 2019-09-23 Peržiūros: 100

Rugsėjo 23-ioji Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Būrys mūsų mokyklos šeštokų ir septintokų dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atminties kelias“: lankėsi 1941 m. liepos mėn. Rinkos aikštės ir Ežero g. įsteigto geto teritorijoje, gilinosi į informaciniame stende pateiktas žinias, rašė ant akmenukų Utenos ir aplinkinių miestelių pavadinimus lietuviškai ir jidiš kalba, peržiūrėjo senąsias nuotraukas, kuriose užfiksuoti Utenos žydų mokyklų mokiniai, sužinojo, kad Skaistašilio miške 1941 m. rugpjūčio mėn. kartu su savo šeimomis buvo nužudyti 1469 vaikai. Holokausto aukų kapinėse mokiniai pagerbė nužudytųjų atminimą.

Mokytoja Roma Jančauskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla