Pirmokai saugiai keliauja į mokyklą

Parašyta 2019-09-05 Peržiūros: 107

Rugsėjo 4 dieną progimnazijos pirmokai lankėsi Utenos apskrities policijos komisariate. Bendruomenės pareigūnė Daiva Maselskienė mokiniams pravedė saugaus eismo pamokėlę, priminė kaip reikia pereiti gatvę, kaip taisyklingai nešioti atšvaitą. Pirmokai žiūrėjo mokomuosius filmukus. Bendruomenės pareigūnė vaikus supažindino su pėsčiųjų pareigomis, dviratininkų taisyklėmis, paaiškino, kodėl svarbu automobilyje, autobuse prisisegti saugos diržus.
Vaikams laikas, praleistas saugaus eismo pamokėlėje, neprailgo. Pirmokai gavo „Pavyzdingo pėsčiojo“ diplomus ir buvo apdovanoti atšvaitais.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė