„Suraskite 10 skirtumų!“

Parašyta 2019-06-18 Peržiūros: 203

Daugeliui iš mūsų patinka lavinamasis žaidimas, kurio tikslas paveikslėliuose pastebėti paslėptus skirtumus.
Šįkart aštuntokams buvo pasiūlytas orientacinis žaidimas „Suraskite 10 skirtumų!“. Jo metu vieno paveikslėlio vaidmenį atliko senosios Utenos fotografijos, o antrojo - įvairios Utenos miesto vietos. Mokiniai stengėsi atpažinti fotografijose užfiksuotas vietas, palyginti kraštovaizdį, apibūdinti pastatų, reljefo, laikmečio, želdinių, metų laikų skirtumus ir nustatyti rakursą, iš kurio fotografuota.
Aštuntokai aplankė 10 vietų ir sėkmingai įveikė užduotis. Kai kur skirtumų pavyko aptikti daug daugiau nei dešimt!
Tiesa, pildyti užduočių lapus teko neįprastose vietose: ant šaligatvio, laiptų, suoliukų aikštėje ar einant, o itin keblioms mįslėms įminti pasitelkta mokytojų pagalba.
Ačiū dalyviams už nuotaikingą, dėmesingą ir aktyvų bendradarbiavimą!

Mokytojos Galina, Regina, Roma