Išvyka į Užpalius

Parašyta 2019-06-17 Peržiūros: 124

Birželio 17 dieną 8a klasės mokiniai, kartu su lietuvių kalbos mokytoja R. Bernotiene ir anglų kalbos mokytoja J. Giedraite vyko į Užpalius. Šios išvykos metu mokiniai aplankė ir grožėjosi Šeimyniškių atodanga su konglomerato uola. Kiek vėliau lankėsi ir klausėsi Užpalių kultūros centro darbuotojos Birutės Minutkienės istorinių pasakojimų apie Užpalių dvaro vandens malūną bei viešojo kalbėjimo patarimų. Taipogi malūno patalpose mokiniai pristatė savo atliktus darbus, susijusius su vandens malūnu, magija bei draugyste. Galiausiai išvykos pabaigoje mokiniai atsigaivino šventu Krokulės šaltinio vandeniu.

8a klasės mokinė Rugilė Navikaitė