Integruota matematikos ir žmogaus saugos veikla

Parašyta 2019-06-17 Peržiūros: 94

Birželio 17 dieną mūsų mokyklos septintų klasių mokiniai gavę žmogaus saugos užduotis ir lydimi mokytojų D. Blažiūnaitės, A. Gasparskaitės, R. Stauskienės pasuko į Utenos Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Integruotos veiklos metu susipažino su šios tarnybos veikla, specifika. Pamatė gelbėjimui, gesinimui skirtą techniką ir priemones. Sužinojo kaip reikia gelbėti skęstantįjį. Išgirdę atsakymus į pateiktus klausimus grįžę į mokyklą šią informaciją pateikė draugams. Padedami matematikos mokytojos informatikos kabinete rado informaciją apie didžiausius gaisrus žmonijos istorijoje, kokie gaisrai kilo Europoje šiais metais.