Integruota matematikos ir žmogaus saugos veikla

Parašyta 2019-06-17 Peržiūros: 94

Birželio 17 dieną mūsų mokyklos septintų klasių mokiniai gavę žmogaus saugos užduotis ir lydimi mokytojų D. Blažiūnaitės, A. Gasparskaitės, R. Stauskienės pasuko į Utenos Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Integruotos veiklos metu susipažino su šios tarnybos veikla, specifika. Pamatė gelbėjimui, gesinimui skirtą techniką ir priemones. Sužinojo kaip reikia gelbėti skęstantįjį. Išgirdę atsakymus į pateiktus klausimus grįžę į mokyklą šią informaciją pateikė draugams. Padedami matematikos mokytojos informatikos kabinete rado informaciją apie didžiausius gaisrus žmonijos istorijoje, kokie gaisrai kilo Europoje šiais metais.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla