Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Vyturiai lenktyniavo RALYJE!!!

Parašyta 2019-06-17 Peržiūros: 128

Utenos Vyturių progimnazijos robotikos komanda Žaibas penktadienį praleido lenktyniaudami Vilniuje Kompiuteriukų ralio finaliniame etape (atrankinis etapas vyko ketvirtadienį mūsų mokykloje Robotikos dienoje). Komandos iš visos Lietuvos varžėsi atskirose kategorijose: Microbit, Bluetooth, Grožio, Autonominėse Kompiuteriukų ralio varžybose. Mūsų mokyklos jauniesiems inžinieriams pavyko užimti trečią vietą Bluetooth kategorijoje.
Visi po apdovanojimų laimingi grįžome namo ruoštis kitų metų raliui.


Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas