Vyturiai lenktyniavo RALYJE!!!

Parašyta 2019-06-17 Peržiūros: 90

Utenos Vyturių progimnazijos robotikos komanda Žaibas penktadienį praleido lenktyniaudami Vilniuje Kompiuteriukų ralio finaliniame etape (atrankinis etapas vyko ketvirtadienį mūsų mokykloje Robotikos dienoje). Komandos iš visos Lietuvos varžėsi atskirose kategorijose: Microbit, Bluetooth, Grožio, Autonominėse Kompiuteriukų ralio varžybose. Mūsų mokyklos jauniesiems inžinieriams pavyko užimti trečią vietą Bluetooth kategorijoje.
Visi po apdovanojimų laimingi grįžome namo ruoštis kitų metų raliui.


Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla