Integruota veikla Angelų muziejuje

Parašyta 2019-06-13 Peržiūros: 141

Birželio 13 dieną 5a ir dalis 8a kl. mokinių vyko į Anykščius, į Angelų muziejų. Pakilę į Rubikių apžvalgos bokštą, stebėjo atsiveriančius gamtos vaizdus, diskutavo, kas žmogui suteikia sparnus ir kas juos „nukerpa“. Angelų muziejuje grupės gavo aktyvios veiklos užduotis. Dvi grupelės tyrinėjo muziejaus meno kolekcijas ir ieškojo paslėptų angelų simbolių. Trečiajai grupelei teko vaidybinė užduotis sukurti gyvąjį paveikslą. Kiekvienas iš grupės narių atkartojo pasirinktos skulptūros pozą taip, kad žiūrovai galėjo atpažinti ir parodyti originalą.
Praktinės veiklos metu mokiniai kūrė ir dekoravo savąjį sapnų angelą, aptardami angelų vaizdavimą mene ir pasaulio religijose.

Mokytojos Virginija Gražienė, Roma Jančauskienė