Žali, raudoni, mėlyni ir geltoni...

Parašyta 2019-06-14 Peržiūros: 131

Susirinkus informacinių technologijų kabinete fizikos mokytoja skyrė užduotį išsiaiškinti, kaip kinta svoris kūnui judant liftu. Reikėjo išmatuoti svorį kylant, leidžiantis ir tolygiai judant liftui. Užduotį atlikome su kompiuterine programa, kėlėme tikslą, galvojome hipotezę ir problemą kokią spręsime, rezultatus surašėme į lentelę ir pavaizdavome diagrama. Kita užduotis buvo darbas grupėmis, mes patys susiskirstėme į 4 grupes: žaliųjų, raudonųjų, mėlynųjų ir geltonųjų. Turėjome susipažinti su įvairiais mokomaisiais fizikos objektais ir grupėse pasitarę pristatyti geriausią. Klausydami draugų pristatymus prisiminėme ir pakartojome ką mokėmės pamokose. Papietavę domėjomės radioaktyvumo problemomis.

8a ir 8b klasių mokiniai