Integruotos matematikos, fizikos ir IT veiklos „Statistinių duomenų rinkimas įvairiais metodais ir jų apdorojimas“

Parašyta 2019-06-11 Peržiūros: 164

Išklausėme saugaus elgesio instruktažą, susiskirstėme grupėmis ir gavome užduotis. Vieni stebėjo automobilių srautus J. Basanavičiaus, Užpalių ir Sėlių gatvėse, bei matavo triukšmo lygį su atsisiųsta programėle į mobilųjį telefoną. Kiti vyko į prekybos centrus („Vyturiai“, Lidl, Norfa ir Maxima) ir aiškinosi būtiniausių maisto produktų kainas bei nustatė kur pigiausia apsipirkti. Dar viena dalis mokinių apklausė praeivius: ką jie veikia laisvalaikiu?, kokios muzikos klausosi?, ką skaito? Du mokiniai lankėsi Darbo biržoje ir domėjosi kiek bedarbių Utenos regione, kokios siūlomos darbo vietos, kokios specialybės bus reikalingiausios ateityje. Keturių mokinių grupė kartu su fizikos mokytoja mokėsi matuoti medžio aukštį pagal šešėlio ilgį. Du mokiniai stebėjo ir fiksavo kitų darbą. Apdorotus duomenis vaizdžiai pateikė lentelėmis, diagramomis ir plakatais.

7a ir 7b klasės mokiniai