Integruota geografijos - anglų kalbos - rusų kalbos pamoka Užpalių apylinkėse

Parašyta 2019-06-12 Peržiūros: 112

Birželio 12 d. 7a klasės mokiniai, lydimi rusų kalbos mokytojos A. Ovčinikovos, geografijos mokytojos A. Vitėnienės ir anglų kalbos mokytojos V. Rinkauskienės lankėsi Užpalių miestelyje ir jo apylinkėse. Išvykos metu mokiniai susipažino su vietovardžių kilme, aplankė Šeimyniškių konglomeratą, išsiaiškino jo atsiradimą, o užlipę į apžvalgos aikštelę pasigrožėjo atsiveriančiu vaizdu. Miestelyje apžiūrėjo stačiatikių Šv. Nikolajaus cerkvę, kuri buvo pastatyta 1872 m. Atvykę prie Krokulės atsigaivinome šaltu šaltinio vandeniu. Po geografinės - istorinės ekskursijos dirbome grupėse ir atlikome anglų ir rusų kalbos užduotis, pasinaudodami išvykos metu gauta informacija.

7a klasės mokinė
Kotryna Černiauskaitė