Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2019_naujienos/2019-06-07_1_3_klasiu_baigimas is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

I-III klasių mokslo metų baigimo šventė

Parašyta 2019-06-10 Peržiūros: 507

Birželio 7 dieną, 3a klasės mokinė Berta Ulevičiūtė savo svajingu šokiu visus pakvietė į vasarą, į mokslo metų baigimo šventę. Šios dienos mokiniai labai laukė, nes vasariškas karštis verčia iš suolų, kviečia į laukus ir pievas. Vaikai bent trumpam pamirš vadovėlius ir namų darbus. Tačiau šventės vedėjai Gabija ir Lukas vaikams uždavė labai linksmų namų darbų per vasarą.
Po ilgų mokslo metų atėjo laikas pasidžiaugti mokymosi rezultatais. Pavaduotoja Jolanta Dudlauskienė I-III klasių mokiniams įteikė padėkas už labai gerą mokymąsi ir aukštus pasiekimus. Šventės metu skambėjo pop choro „Vyturiukai“ dainos, eilėraščiai apie nuveiktus darbus ir nerūpestingą vasarėlę. Buvo prisiminti linksmi moksleiviško gyvenimo nuotykiai.
Palinkėję vieni kitiems saulėtų, šiltų ir saugių atostogų, sutarėme susitikti rugsėjį.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė

{gallery}/2019_naujienos/2019-06-07_1_3_klasiu_baigimas{/gallery}