2a klasės mokinių tėvelių veiklos mokykloje

Parašyta 2019-06-03 Peržiūros: 88

Mokytojus ir jų tėvelius vienija bendras tikslas - ugdyti vaikus. Todėl mokinių tėveliams buvo pasiūlyta pravesti pamokas mokykloje. Veiklos, kurias veda mokinių tėvai, vaikams suteikia pasitikėjimo savimi, sustiprina motyvaciją mokytis, sužadina emocijas. Tėveliams tai taip pat puiki patirtis. Jie turi progą suprasti ir patirti ką jaučia mokytojai, susipažinti su savo vaiko klasės draugais.
Augusto mamytė Miglė pravedė pasaulio pažinimo pamoką ,,Bitininkystė". Mokiniai išklausė įspūdingo pasakojimo apie bitininkavimą, bitučių gyvenimą, jų rūšis ir pareigas avilyje. Vėliau paragavo bičių pikio, Susipažinti su bitininkų darbo įrankiais ir apranga padėjo Augustas ir Matas. Pamokėlės pabaigoje visi vaikučiai buvo apdovanoti bičių koreliais su medumi.
Deimantės mamytė Jurgita pravedė klasės valandėlę apie higieną. Jurgita kalbėjo apie sveikatos saugojimo mokslą, sveiką aplinką ir ligų profilaktiką. Mokiniai sužinojo iš kur ant rankų atsiranda mikrobai, kaip nuo jų apsisaugoti ir teisingai plauti rankas. Išgirdo, kad nuo mažų dienų svarbu būti atsakingam už savo asmeninę bei rūbų ir daiktų švarą ir tvarką. Mokiniai taip pat išgirdo apie vandens naudą žmogui. Deimantės mama prisiminė laikus, kai pati buvo mokinė, papasakojo kaip tuo metu elgėsi vaikai. Ji priminė kokių taisyklių turėtų laikytis mokiniai ir koks elgesys yra priimtinas mokykloje. Baigiant pamoką Jurgita vaikus paragino susimąstyti ko jie ateina į mokyklą. Esame dėkingi mamytėms už įdomias patirtis.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė