Erdvinis kinas

Parašyta 2019-06-06 Peržiūros: 321

Birželio 5 dieną 1- 8 klasių mokiniams vyko edukacinis kultūros paso užsiėmimas. Erdvinis kinas suteikė galimybę pasinerti į fantastiškų vaizdinių visatą. Kino filmai „Dangaus platybės“, „Galaktozė“, „Planetos. Kelionė saulės sistema“, „Kelionė į milijardą saulių“, „Gyvybės energija“ ne tik įtraukė žiūrovus į pasaulio įdomybes, bet ir turėjo labai daug naudingos mokomosios informacijos, kurią mokiniai sugebėjo įsisavinti kur kas geriau nei skaitant vadovėlį ar žiūrint paprastą kino filmą per televizorių. Erdvino kino seansas - kaip netradicinė pamoka, kurios metu galima suteikti daugybę galimybių sudominti ir patraukti mokinių dėmesį, skatinti teigiamas emocijas, norą kurti, tyrinėti aplinką, suprasti daikto, aplinkos požymius bei mokyti bendrauti ir bendradarbiauti.

Video>>>