Rajoninis renginys „Būk saugus atostogų metu“

Parašyta 2019-05-29 Peržiūros: 134

Gegužės 22 dieną, Utenos mieste, prie Vyžuonaičio ežero, vyko prevencinis renginys „Būk saugus atostogų metu“. Jame dalyvavo Utenos miesto ir rajono švietimo įstaigų trečių-ketvirtų klasių moksleiviai. Renginį organizavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su renginio partneriais Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Utenos valdybos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnais, Utenos kolegijos medicinos fakulteto lektoriais, Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovais. Renginys organizuotas vykdant Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Utenos rajono savivaldybės prevencinį projektą „Saugi Utena-2019“.
Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų progimnazijos 3-4 klasių mokinių komanda, lydima socialinės pedagogės Danguolės Bražėnienės.

Socialinė pedagogė Danguolė Bražėnienė