Kunigaikščio Vaidoto mechanizuoto pėstininkų bataliono karių vizitas

Parašyta 2019-05-24 Peržiūros: 649

Gegužės 17 dieną progimnazijoje lankėsi Kunigaikščio Vaidoto mechanizuoto pėstininkų bataliono kariai. Didžiuojamės, kad buvusi mūsų progimnazijos mokinė Karolina Vilčinskaitė pasirinko kario profesiją. Ji papasakojo mokiniams apie Lietuvos kariuomenę, jos struktūrą ir veiklas. Mokiniai turėjo unikalią galimybę iš arti susipažinti su Lietuvos kariuomenės ginklais, išgirsti iš karių apie tarnybą kariuomenėje daug naudingos ir įdomios informacijos, pasivažinėti kariuomenės visureigiu.

Kariai pasakojo, kad tarnaudami kariuomenėje gali nuolat tobulinti savo įgūdžius, gilinti žinias įvairiose srityse. Jie tarnauja Lietuvos kariuomenėje, nes taip gali daugiausia prisidėti prie bendrų pastangų, kad Lietuva išliktų laisva ir nepriklausoma ateinančioms kartoms. Tai buvo nepakartojama ir mokiniams įsimintina pilietiškumo ugdymo diena. Tikimės, kad ir daugiau mūsų mokinių ateityje pasirinks kario profesiją, taps kariais savanoriais.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla