Protmūšis „15 metų Europos Sąjungoje“

Parašyta 2019-05-21 Peržiūros: 110

Gegužės 10 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko miesto mokyklų 8-9 klasių mokinių protmūšis „15 metų Europos Sąjungoje“. Mokiniams teko prisiminti Europos sąjungos istoriją, įdomius faktus, teko prisiminti žinias apie Europos parlamentą. Mūsų mokyklai atstovavo šauni ir draugiška 8a kl. „Vyturių“ komanda: Gabija Tumelionytė, Anželika Samec, Justas Gaučys, Benediktas Bimba, Deividas Gilys.

Ugdymo karjerai koordinatorė Jolita Giedraitė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla