Šventė „Lietuva skaito!“

Parašyta 2019-05-13 Peržiūros: 109

Šių metų gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, visus Lietuvos miestus ir miestelius bei lietuvių bendruomenes užsienyje suvienijo skaitymo šventė „Lietuva skaito!“.


Ir mūsų mokyklos bendruomenė prisijungė prie šventės. Šią dieną skaitėme nuosavas arba iš mokyklos bibliotekos paimtas knygas, dalijomės, kalbėjome apie jas. Knygas skaitėme ne tik klasėse, bet ir kitose erdvėse, ne tik lietuviškas, bet ir angliškas. Skaitėme tradiciškai, šiuolaikiškai ir įdomiai ir ne tik per lietuvių kalbos pamokas. Informacinių technologijų mokytoja G. Šerlatienė su 8a klasės mokiniais Antuano de Sent Egziuperi knygą „Mažasis princas“ skaitė pdf formatu bei klausė MP3 įrašą.


Dėkojame visiems, dalyvavusiems šventėje. Knygos džiaugiasi, kai jas skaito!

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Bernotienė
Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla