Artėjant Šv. Velykoms

Parašyta 2019-04-19 Peržiūros: 107

Mūsų progimnazijos mokiniai labai laukė pavasario. 5-6 klasių mokiniai su technologijų mokytoju Mindaugu Grašiu iš faneros pjaustė paukščius, kiaušinius. Per dailės pamokas su mokytoja Edita Rameliene darbelius nuspalvino ir dekoravo. Būrelio „Jaunieji dizaineriai“ dalyviai, bei 5-8 klasių mokiniai susipažino ir išbandė tapymo ant vandens EBRU techniką. Šia technika išmargino putplasčio margučius. Mokinių pagamintais, dekoruotais darbais pasipuošė mokyklos erdvės.

Bibliotekoje mokinių laukė Šv. Velykų laikotarpiui skirta knygų paroda. Pristatydama parodą bibliotekininkė Danutė Slavinskienė papasakojo apie velykinių švenčių tradicijas rašytojų kūryboje ir tautosakoje.

Per tikybos pamokas mokiniai prisiminė ir pagilino žinias apie džiaugsmingą Šv. Velykų įvykį - Kristaus Prisikėlimą, atskleisdami Šv. Rašto sąsajas su krikščioniškais pasakojimais...

Linkime visiems šventinės nuotaikos bei darbingo, kupino pažinimo džiaugsmo ir kūrybinės veiklos pavasario!

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė
Mokytojai Edita Ramelienė, Mindaugas Grašys, Roma Jančauskienė