1-4 klasių mokinių piešinių ir plakatų konkursas „Globok mane“

Parašyta 2019-04-19 Peržiūros: 546

Visas pasaulis prasideda nuo vaiko. Labai dažnai vaikai tampa savotiškais ekologijos ambasadoriais. Namuose visą šeimą paskatina rūšiuoti, automobiliui sustojus paragina tėtį išjungti variklį, kad oras nebūtų teršiamas be reikalo. Žinoma, mokytis reikia visiems, bet imliausi tam – vaikai.

Progimnazijoje vyko respublikinis 1-4 klasių mokinių piešinių ir plakatų konkursas „Globok mane“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Konkursui buvo pateikti 96 darbai. Piešiniuose ir plakatuose mokiniai atkreipė dėmesį į aplinką kurioje gyvename, taršos problemas, skatino prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Vertinimo komisija Utenos rajono Saldutiškio pagrindinės mokyklos mokinių Kamilės Čereškaitės (mokytoja Diana Stundžienė) ir Linos Maldžiūtės (mokytoja Rima Jakaitienė) darbus pripažino geriausiais.

Konkurso darbai eksponuojami Vyturių progimnazijoje, o vėliau - Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje ir Utenos Švietimo centre, Utenos r. Sudeikių daugiafunkciame centre.

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)