„Kompiuteriukų ralis“

Parašyta 2019-04-15 Peržiūros: 486

Utenos Vyturių progimnazijos muzikos mokytojas Linas Vaitiekėnas ir Technologijų mokytojas Mindaugas Grašys įsitraukė į azartiškų šalies lenktynių „Kompiuteriukų ralis“ II-ąjį etapą. Mokykla pamokų ir būrelių vedimui gavo 16 elektronikos rinkinių, pritaikytų Microbit technologijai. Integruotų muzikos, technologijų pamokų ir robotikos būrelio užsiėmimo metu, technologijomis besidomintys vaikai susipažins su radijo detalėmis, mokysis elektros grandinių paslapčių, konstravimo ir programavimo pagrindų. Džiaugiamės įveikę atranką ir tikimės aukštų rezultatų ralyje atstovaudami Utenos kraštą.