2 proc. parama

Parašyta 2019-04-12 Peržiūros: 152

2019 04 12 2procGERBIAMI MOKINIŲ TĖVELIAI,

Labdaros ir paramos įstatymas numato galimybę sumokėtų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) skirti švietimo įstaigoms. Nuoširdžiai dėkojame, kad šią paramą skiriate savo vaiko (-ų) ugdymo įstaigai – Vyturių progimnazijai. Džiugu, kad aukoja ne tik esamų vaikų tėveliai, bet ir kiti artimieji, įstaigos darbuotojai.

Už gautas lėšas mes galime gerinti ugdymo aplinką progimnazijoje, įsigyti reikalingų priemonių ar įrangos, skatinti mokinius prizais ar išvykomis. Planuojame iš gautų lėšų pakeisti kuo daugiau senų apšvietimo lempų naujomis (šiais mokslo metais jau atnaujintas visų pradinių klasių kabinetų ir koridorių apšvietimas), atlikti mokomųjų kabinetų remonto darbus, įsigyti šiuolaikiškų mokymo priemonių.

Būtume labai dėkingi, jei šiais metais Jūs 2 proc. savo pajamų mokesčio paskirtumėte Vyturių progimnazijai. Jums tereikėtų užpildyti specialią Mokesčių inspekcijos formą FR0512 (versija 04), kurią galite patys, pasirinkdami Jums patogiausią būdą:

- pristatyti į Valstybinę mokesčių inspekciją
- siųsti elektroniniu paštu: http://deklaravimas.vmi.lt
- užpildytą formą siųsti paštu:

VMI prie FM
DEKLARACIJŲ TVARKYMO SKYRIUI
NERAVŲ G. 8
LT66257 Druskininkai

- atėjus į Vyturių progimnaziją formą pateikti ar užpildyti vietoje pas progimnazijos direktorės pavaduotoją ugdymui; tokiu atveju reikės užpildytą formą dėti į voką, užklijuoti ir pasirašyti ant užklijuoto voko linijos taip, kad neįmanoma būtų atplėšti voko, nepažeidžiant parašo vientisumo. Vokas bus išsiųstas adresu:

VMI prie FM
DEKLARACIJŲ TVARKYMO SKYRIUI
NERAVŲ G. 8