Paminėjome Tarptautinę vaikų knygos dieną

Parašyta 2019-04-08 Peržiūros: 120

Mūsų mokykloje buvo paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena, kurios rėmėju 2019 metais tapo Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius. Šiai progai dailininkas ir vaikų knygų autorius Kęstutis Kasparavičius nupiešė plakatą ir parašė laišką-kreipimąsi, kurio pagrindinė idėja – „Knygos padeda neskubėti“. Mokiniai susipažino su įžymaus pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gyvenimu ir kūryba. O vėliau jie dalyvavo projekte „Pasakų gatvelė“.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė

 

 

 

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla