Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Poezijos diena mokyklos bibliotekoje

Parašyta 2019-03-21 Peržiūros: 202

Kovo 21-oji UNESCO paskelbta Pasauline poezijos diena. Jau tapo tradicija šią dieną paminėti ir mūsų mokykloje.
1a kl. mokiniai skaitė ne tik poetų sukurtus eilėraščius, bet ir nuoširdžius savo kūrybos posmus, klausėsi dainuojamosios poezijos. Bibliotekininkė supažindino su mokyklos bibliotekos eilėraščių knygelėmis ir mūsų mokyklos mokinių sukurtais „Poezijos pavasarėlio“ leidiniais.
Trečiokai ir penktokai skaitė eilėraščius ir religine tematika, sužinojo, kad Šventojo Rašto sudėtyje yra ir poezijos knygų – tai hebrajų kalba užrašytos psalmės, taip pat išsiaiškino, kad psalmyną sudaro 150 psalmių, iš jų beveik pusę sukūrė antrasis Izraelio karalius Dovydas.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė
Mokytojos Aldona Belopetravičienė, Roma Jančauskienė