Poezijos diena mokyklos bibliotekoje

Parašyta 2019-03-21 Peržiūros: 146

Kovo 21-oji UNESCO paskelbta Pasauline poezijos diena. Jau tapo tradicija šią dieną paminėti ir mūsų mokykloje.
1a kl. mokiniai skaitė ne tik poetų sukurtus eilėraščius, bet ir nuoširdžius savo kūrybos posmus, klausėsi dainuojamosios poezijos. Bibliotekininkė supažindino su mokyklos bibliotekos eilėraščių knygelėmis ir mūsų mokyklos mokinių sukurtais „Poezijos pavasarėlio“ leidiniais.
Trečiokai ir penktokai skaitė eilėraščius ir religine tematika, sužinojo, kad Šventojo Rašto sudėtyje yra ir poezijos knygų – tai hebrajų kalba užrašytos psalmės, taip pat išsiaiškino, kad psalmyną sudaro 150 psalmių, iš jų beveik pusę sukūrė antrasis Izraelio karalius Dovydas.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė
Mokytojos Aldona Belopetravičienė, Roma Jančauskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla