Pasaulio pažinimo olimpiada „Mano gaublys“

Parašyta 2019-03-25 Peržiūros: 167

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) iniciatyva pirmą kartą buvo organizuota pasaulio pažinimo olimpiada II-IV klasių mokiniams „Mano gaublys“. Iš viso olimpiadoje dalyvavo daugiau kaip 10000 mokinių iš 51 savivaldybės. Renginys nemokamas, todėl jame galėjo dalyvauti visi norintys. Mūsų mokykloje olimpiados užduotis atliko 113 mokinių. Visiems užduotys patiko, vaikai daug ką prisiminė, sužinojo ir kai ką naujo. Suskaičiavus rezultatus kiekvienoje amžiaus grupėje išrinkti nugalėtojai, kuriems įteikti diplomai. Antrokų kategorijoje daugiausiai taškų surinko Matas Kazakevičius, Gytis Učkuronis, Deimantė Žilinskaitė, Augustas Sabaliauskas, Miglė Urbonavičiūtė (2a kl.) Melita Šukytė, Gabija Černiauskaitė, Džiuginta Kepalaitė, Erikas Pakenis ir Elija Sirgėdaitė (2b kl.) Trečiokų tarpe geriausiai sekėsi Martynui Aleknai, Ditei Baskevičiūtei, Dominykai Seibutytei, Donatui Petrauskui, Gabijai Šukaitytei, Paulinai Žarskutei, Kamilei Bilaišytei (3a kl.), Justinai Jovaišaitei, Pauliui Kardeliui, Viktorijai Keno, Naitui Paškoniui, Austėjai Jovaišaitei, Emilijai Paragytei (3b kl.) Tarp ketvirtokų stipriausi buvo Edvinas Drobelis, Dovydas Alekna, Austėja Dirmaitė, Ema Laurinavičiūtė, Arminta Paškauskaitė (4a kl.), Benas Kuncė, Adrijus Palubinskas, Orestas Kavoliūnas, Goda Steponavičiūtė, Dovilė Lemeškaitė, Ugnė Guobytė, Karolis Dervinis (4b kl). Olimpiados organizatoriai, surinkę ir apdoroję mokinių rezultatus iš visos Lietuvos, parengė mokinių surinktų taškų pasiskirstymo grafikus, kurie leis mokytojams pasitikrinti savo mokinių lygį Lietuvos mastu.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla