Šaškių varžybos

Parašyta 2019-03-25 Peržiūros: 147

Kovo 21 d. Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse, vyko Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mūsų progimnazijos komanda užėmė garbingą II-ją vietą. Dėkojame mūsų mokyklos mokiniams: Martynui Aleknai (3a kl.), Dovydui Aleknai (4a kl.), Edvinui Drobeliui (4a kl.), Samantai Paukštytei (4a kl.) už puikų pasirodymą bei mokyklos vardo garsinimą sporto varžybose. Ačiū Martyno, Dovydo ir Edvino mamytėms už nuvykimo ir parvykimo iš varžybų organizavimą.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla