Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Knygų paroda „Senos knygos – nesenstanti išmintis“

Parašyta 2019-03-19 Peržiūros: 461

Gimtųjų žodžių apkabintas,
Aš gyvas kalboje.
Sakau: esi man, kaip žibintas
Pasaulio tamsoje.
Kas moka žodį – randa kelią
Visur ir visada.
Sakau: lietuviška knygelė –
Kaip neregiui lazda. (Just. Marcinkevičius)

Lietuvių kalbos dienos – tai daugybė vasario 16 – kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių, skirtų lietuvių kalbos sklaidai ir kalbos prestižui didinti. Ta proga mūsų mokykloje buvo surengta knygų paroda „Senos knygos – nesenstanti išmintis“.
Šiai parodai eksponatus – knygas paskolino mūsų mokyklos mokinys Gustas Kaškauskas, mokytojai Roma Jančauskienė, Virginija Gražienė, bendruomenės narė Gintautė Burneikienė. Seniausia parodos knyga – 1854 m. išleistas katekizmas „Aukso altorius“. Parodos aptarime taip pat buvo apdovanotas 3a klasės mokinys Nikolas Maknys, padovanojęs skaitymo džiaugsmą kitiems. Parodą organizavo bibliotekininkė Danutė Slavinskienė ir mokytoja Regina Bernotienė.

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

 

Vyturio leidykla