Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Knygų paroda „Senos knygos – nesenstanti išmintis“

Parašyta 2019-03-19 Peržiūros: 429

Gimtųjų žodžių apkabintas,
Aš gyvas kalboje.
Sakau: esi man, kaip žibintas
Pasaulio tamsoje.
Kas moka žodį – randa kelią
Visur ir visada.
Sakau: lietuviška knygelė –
Kaip neregiui lazda. (Just. Marcinkevičius)

Lietuvių kalbos dienos – tai daugybė vasario 16 – kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių, skirtų lietuvių kalbos sklaidai ir kalbos prestižui didinti. Ta proga mūsų mokykloje buvo surengta knygų paroda „Senos knygos – nesenstanti išmintis“.
Šiai parodai eksponatus – knygas paskolino mūsų mokyklos mokinys Gustas Kaškauskas, mokytojai Roma Jančauskienė, Virginija Gražienė, bendruomenės narė Gintautė Burneikienė. Seniausia parodos knyga – 1854 m. išleistas katekizmas „Aukso altorius“. Parodos aptarime taip pat buvo apdovanotas 3a klasės mokinys Nikolas Maknys, padovanojęs skaitymo džiaugsmą kitiems. Parodą organizavo bibliotekininkė Danutė Slavinskienė ir mokytoja Regina Bernotienė.