Knygų paroda „Senos knygos – nesenstanti išmintis“

Parašyta 2019-03-19 Peržiūros: 291

Gimtųjų žodžių apkabintas,
Aš gyvas kalboje.
Sakau: esi man, kaip žibintas
Pasaulio tamsoje.
Kas moka žodį – randa kelią
Visur ir visada.
Sakau: lietuviška knygelė –
Kaip neregiui lazda. (Just. Marcinkevičius)

Lietuvių kalbos dienos – tai daugybė vasario 16 – kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių, skirtų lietuvių kalbos sklaidai ir kalbos prestižui didinti. Ta proga mūsų mokykloje buvo surengta knygų paroda „Senos knygos – nesenstanti išmintis“.
Šiai parodai eksponatus – knygas paskolino mūsų mokyklos mokinys Gustas Kaškauskas, mokytojai Roma Jančauskienė, Virginija Gražienė, bendruomenės narė Gintautė Burneikienė. Seniausia parodos knyga – 1854 m. išleistas katekizmas „Aukso altorius“. Parodos aptarime taip pat buvo apdovanotas 3a klasės mokinys Nikolas Maknys, padovanojęs skaitymo džiaugsmą kitiems. Parodą organizavo bibliotekininkė Danutė Slavinskienė ir mokytoja Regina Bernotienė.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla