Žinių viktorina „Metų ketvirtokas“

Parašyta 2019-03-09 Peržiūros: 178

Kovo 5 dieną Krašuonos progimnazijoje vyko Utenos rajono ketvirtų klasių mokinių žinių viktorina „Metų ketvirtokas“. Renginyje dalyvavo 12 gabiausių, aktyviausių, darbščiausių, įvairiomis mokslo sritimis besidominčių rajono mokyklų ketvirtokų. Mūsų mokyklą atstovavo Dovydas Alekna (4a klasė) ir Benas Kuncė (4b klasė). Mokytojų I. Janaščienės ir L. Niaurienės parengtos užduotys buvo įvairios, apimančios įvairias mokslo sritis. Viktorinoje sekėsi Dovydui Aleknai, kuris nukeliavo iki finalo. Įrodė, kad turi platų akiratį, gerą ir greitą orientaciją, gebėjimą susikaupti ir užėmė trečią vietą.
Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų dovanomis.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė