Žinių viktorina „Metų ketvirtokas“

Parašyta 2019-03-09 Peržiūros: 178

Kovo 5 dieną Krašuonos progimnazijoje vyko Utenos rajono ketvirtų klasių mokinių žinių viktorina „Metų ketvirtokas“. Renginyje dalyvavo 12 gabiausių, aktyviausių, darbščiausių, įvairiomis mokslo sritimis besidominčių rajono mokyklų ketvirtokų. Mūsų mokyklą atstovavo Dovydas Alekna (4a klasė) ir Benas Kuncė (4b klasė). Mokytojų I. Janaščienės ir L. Niaurienės parengtos užduotys buvo įvairios, apimančios įvairias mokslo sritis. Viktorinoje sekėsi Dovydui Aleknai, kuris nukeliavo iki finalo. Įrodė, kad turi platų akiratį, gerą ir greitą orientaciją, gebėjimą susikaupti ir užėmė trečią vietą.
Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų dovanomis.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla