Asmens higiena

Parašyta 2019-03-07 Peržiūros: 166

Vasario 14 dieną su 2a klasės mokiniais, klasės vadove Aldona Guobužiene, kalbėjome apie asmens higieną. Vaikas juk nuo mažens turi mokytis būti švarus, turi laikytis asmens higienos reikalavimų, būti atsakingas už savo drabužių švarą ir tvarką. Poreikis sveikai gyventi turėtų būti formuojamas nuo pat gimimo, ir už visa tai, pirmiausia yra atsakinga šeima.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ernesta Juškevičienė mokiniams priminė, jog asmens higiena yra labai svarbi kiekvieno žmogaus sveiko gyvenimo dalis, kuri padeda apsisaugoti nuo daugelio užkrečiamų ligų. Su mokiniais prisiminėme kaip reikia taisyklingai valytis dantukus. Kiek laiko turi užtrukti dantų valymas. Padiskutavome, pasiginčijome kas labiausiai kenkia dantukams. Prisiminėme, kad rankų plovimas yra vienas iš paprasčiausių būdų pašalinti nuo jų užkrečiamų ligų sukėlėjus. Plaunant rankas muilu, nuo rankų pašaliname 95 proc. mikroorganizmų. Nusiplovę rankas su muilu, UV žibintuvėlio pagalba žiūrėjome, kurie vaikai gerai nusiplovė rankytes, o kurie blogai. Prisiminėme, kaip reikėtų užsidengti kosint ar čiaudint.
Sveikata – Tavo sveikatos šaltinis!!!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ernesta Juškevičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla