Dalyvavome First Lego League

Parašyta 2019-03-05 Peržiūros: 163

Utenos Vyturių progimnazijos komandos Žaibas ir Viesulas 2019-03-02 dalyvavo First Lego League (toliau - FLL) 2019 m. Vilniaus regiono atrankiniame etape. Komanda Žaibas iš 10 komandų bendroje įskaitoje iškovojo 2-ąją vietą, bei pateko į First Lego League 2019 finalą. FLL finale 2019-03-23 Litexpo parodų rūmuose mūsų komanda varžysis su 15 geriausių šalies komandų dėl patekimo į tolimesnius FLL etapus Europoje, o gal ir pasaulyje.
Kviečiame visus pasidžiaugti mūsų socialinio projekto ir robotikos entuziastų pasiekimais ir palaikyti mūsų komandą Robotiados varžybose Vilniuje.

Muzikos mokytojas Linas Vaitiekėnas