Dalyvavome First Lego League

Parašyta 2019-03-05 Peržiūros: 163

Utenos Vyturių progimnazijos komandos Žaibas ir Viesulas 2019-03-02 dalyvavo First Lego League (toliau - FLL) 2019 m. Vilniaus regiono atrankiniame etape. Komanda Žaibas iš 10 komandų bendroje įskaitoje iškovojo 2-ąją vietą, bei pateko į First Lego League 2019 finalą. FLL finale 2019-03-23 Litexpo parodų rūmuose mūsų komanda varžysis su 15 geriausių šalies komandų dėl patekimo į tolimesnius FLL etapus Europoje, o gal ir pasaulyje.
Kviečiame visus pasidžiaugti mūsų socialinio projekto ir robotikos entuziastų pasiekimais ir palaikyti mūsų komandą Robotiados varžybose Vilniuje.

Muzikos mokytojas Linas Vaitiekėnas

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla