Edukacinė veikla parodoje „Vanagas su vanagėliais“

Parašyta 2019-03-04 Peržiūros: 244

Šių metų sausio ir vasario mėnesį mokykloje veikė kilnojama paroda „Vanagas su vanagėliais“, supažindinanti su Adolfo Ramanausko-Vanago asmenybe ir partizanų veikla. Parodą parengė Okupacijų ir laisvės kovų muziejus.
Visi mūsų progimnazijos mokiniai turėjo galimybę aplankyti parodą ir pagilinti žinias edukaciniuose užsiėmimuose.
3a klasės mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos-dorinio ugdymo pamokoje „Mūsų tautos ir valstybės šaknys“, kurios metu sužinojo apie partizanų gyvenimą ir kovą, aptarė, kaip ir kokias šventes švęsdavo partizanai, tyrinėjo partizanų slapyvardžius.
Džiaugiamės, kad sulaukėme svečių: parodą aplankė ir užduotis aktyviai atliko gausus būrys Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus ketvirtokų bei Rapolo Šaltenio progimnazijos penktokai su mokytojomis.

Socialinių mokslų metodinės grupės mokytojai

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)