Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“

Parašyta 2019-03-04 Peržiūros: 129

Konkurso tikslas – skatinti vaikus ir moksleivius domėtis savo krašto, etnografinio regiono tradicine kultūra, suvokti jos vertę, ugdyti pavienius jaunuosius liaudies dainų, sakytinės kūrybos, instrumentinės muzikos atlikėjus, Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis“, skirtame lietuvių tautosakos rinkėjo ir leidėjo Antano Juškos 200 metų sukakčiai paminėti, vietiniame ture, Utenoje, dalyvavo mūsų mokyklos 1a klasės mokinė Saulė Leleivaitė ir 2a klasės mokinys Kajus Eismantas. Mokiniai tarmiškai pasakojo pasakojimus, sekė pasakas. Džiugu, kad nepamirštame gražios aukštaitiškos tarmės. Tikimės, kad šis prasmingas renginys ir toliau skatins jaunimą domėtis mūsų tradicijomis, kultūra ir augins kartą, kuri myli savo kraštą, didžiuojasi juo.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla