Mokinių žinių viktorina „Metų ketvirtokas“

Parašyta 2019-02-28 Peržiūros: 264

Vasario 28 dieną progimnazijoje vyko pirmasis žinių viktorinos „Metų ketvirtokas“ turas. Viktorinoje dalyvavo 12 ketvirtokų iš 4a ir 4b klasių. Užduotys buvo įvairios, apimančios daug sričių, todėl dalyvauti buvo įdomu ir laikas niekam neprailgo. Mokiniai įrodė, kad turi platų akiratį, gerai ir greitai orientuojasi, geba susikaupti. Geriausius rezultatus pasiekė Dovydas Alekna (4a kl.) ir Benas Kuncė (4b kl.). Šie mokiniai atstovaus mūsų mokyklą antrame žinių viktorinos ture, kuris vyks kovo 5 dieną Krašuonos progimnazijoje. Viktorinos pirmąjį turą organizavo mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Loreta Januškevičienė. Dėkojame vaikams už aktyvų dalyvavimą. Laimėtojams linkime didelės sėkmės kitame konkurso etape.

Mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Loreta Januškevičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla