Ketvirtokų matematikos olimpiada

Parašyta 2019-02-28 Peržiūros: 275

Vasario 13 dieną progimnazijoje vyko ketvirtųjų klasių mokinių matematikos olimpiada. Iš 4a klasės dalyvavo: Dovydas Alekna, Arminta Paškauskaitė, Oskaras Kanopa, Nojus Pakenis, Edvinas Drobelis, Liepa Marija Bačauskaitė. 4b klasę atstovavo: Adrijus Palubinskas, Orestas Kavoliūnas, Goda Steponavičiūtė, Vilius Kuncė , Benas Kuncė, Dovilė Lemeškaitė. Daugiausiai taškų surinko Oskaras Kanopa ir Edvinas Drobelis. Abu berniukai dalyvaus rajono ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje. Linkime jiems sėkmės.
Mokykloje olimpiadą organizavo pradinių klasių mokytojos Rita Zakarauskienė, Regina Šinkūnienė ir Aldona Belopetravičienė.