Išvyka į Skaistašilio mišką

Parašyta 2014-01-13 Peržiūros: 413

Rugsėjo 16 d. po pamokų turizmo–ekologinio būrelio nariai savo veiklą pradėjo išvyka į Skaistašilio mišką. Rudenėjančios saulės spindulių šildomi mokiniai pėsčiomis įveikė 4 kilometrus ir atnaujintoje Skaistašilio poilsiavietėje apsistojo pailsėti ir pabendrauti. Mokytojos Asta Kaškauskienė ir Regina Bernotienė mokinius supažindino su būsima turizmo-ekologinio būrelio veikla, paskatino mokinius domėtis ekologija, rinkti antrines žaliavas, jas rūšiuoti. Būrelio nariai išsakė savus lūkesčius, šauniai pabendravo tarpusavyje, o šildanti laužo liepsna ir kepamos dešrelės buvo puiki išvykos atrakcija. Grįždami namo mokiniai aplankė atrestauruotą Utenio stadioną bei pasimankštino naujai įrengtoje treniruoklių aikštelėje.