Renginys „Spalvota vaikystė“

Parašyta 2019-02-19 Peržiūros: 170

Tradicinis Vyturių progimnazijos renginys „Spalvota vaikystė“ vasario 19 dieną vėl buvo sukvietęs didelį būrį vaikų. Į renginį atskubėjo darželių: „Želmenėlis“, „Šaltinėlis“, „Gandrelis“, „Saulutė“ vaikučiai – būsimieji pirmokai. Kabinetuose vyko trumpos matematikos, muzikos, darbelių, robotikos, anglų k., rusų k., darbelių, šokių pamokėlės. Vaikai atliko įvairias užduotis, dainavo, grojo, konstravo, mokėsi anglų ir rusų kalbos žodžių. Sporto salėje dalyvavo linksmose sportinėse estafetėse, kur demonstravo savo jėgą, ištvermę, greitį. Aktų salėje mažieji parodė savo prisistatymus, šoko diskotekoje, susipažino su būsimomis mokytojomis Regina Rimkiene ir Almante Šimonėliene. Tikimės, jog šie vaikai rugsėjį nebebijos žengti per mūsų mokyklos slenkstį.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla