Pradinių klasių mokinių futbolo varžybos

Parašyta 2019-02-15 Peržiūros: 295

Vasario 13 dieną Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių futbolo 5×5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mūsų mokyklos komandoje žaidė 4 a klasės mokiniai: Dovydas Alekna, Žygimantas Šeduikis, Edvinas Drobelis, Rugilė Trumpaitė, Oskaras Kanopa, Domantas Černius, Karolis Motiejūnas, bei 3 a klasės mokinys Donatas Petrauskas. Mokiniai iškovojo garbingą antrą vietą, džiaugėsi tapę prizininkais ir gautais Utenos DSC diplomais. Dėkoju jauniesiems sportininkams už jų atkaklumą, ištvermingumą, o tėveliams už palaikymą ir parodytą nuoširdų dėmesį.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla