Pradinių klasių mokinių futbolo varžybos

Parašyta 2019-02-15 Peržiūros: 295

Vasario 13 dieną Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių futbolo 5×5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mūsų mokyklos komandoje žaidė 4 a klasės mokiniai: Dovydas Alekna, Žygimantas Šeduikis, Edvinas Drobelis, Rugilė Trumpaitė, Oskaras Kanopa, Domantas Černius, Karolis Motiejūnas, bei 3 a klasės mokinys Donatas Petrauskas. Mokiniai iškovojo garbingą antrą vietą, džiaugėsi tapę prizininkais ir gautais Utenos DSC diplomais. Dėkoju jauniesiems sportininkams už jų atkaklumą, ištvermingumą, o tėveliams už palaikymą ir parodytą nuoširdų dėmesį.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė