Eksperimentai Pegaso knygyne

Parašyta 2019-02-03 Peržiūros: 208

2a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Eksperimentai“. Knygyno darbuotoja Asta Padvariškienė su paprastomis buityje naudojamomis priemonėmis atliko nepaprastus eksperimentus. Mokiniai noriai įsijungė į eksperimentų darymą. Jie mokėsi išgauti garsą, išmoko kaip pašviesinti juodąją arbatą bei pasigaminti skraidantį balioną. Suprato kas atsitinka su guminuku mūsų skrandyje, išsiaiškino kuriuose maisto produktuose yra krakmolo ir sužinojo daug kitų įdomių dalykų. Taip pat mokiniai pagal duotus nurodymus atliko darbą grupėse.
Įdomūs eksperimentai mažiesiems tyrinėtojams suteikė žinių apie chemines reakcijas, su gamtos mokslais susijusius reiškinius ir juos supančiu pasauliu.
Už smalsumą bei aktyvų dalyvavimą atliekant eksperimentus vaikai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė