Utenos rajono pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių konferencija „Senų daiktų istorijos“

Parašyta 2019-02-04 Peržiūros: 142

Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje sausio 30 d. vyko Utenos rajono pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių konferencija „Senų daiktų istorijos“. Pranešimus skaitė trylika mokinių iš penkių Utenos miesto mokyklų. Mūsų mokyklos mokytojos Loreta Januškevičienė ir Rita Zakarauskienė su savo mokiniais dalyvavo konferencijoje. Pirmokas Vėjas Laškovas skaitė pranešimą „Seno lagamino istorija“. Titas Kuncė su mama pasakojo apie stebuklingą ratelį. Ketvirtokas Paulius Brazauskas su tėčiu papasakojo apie šeimos palikimą.

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Zakarauskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla