Praktinis muzikos užsiėmimas „MUZIKA TAVYJE“

Parašyta 2019-01-02 Peržiūros: 360

Kaip ir kodėl atsirado muzika? Kokie buvo pirmieji muzikos garsai ir instrumentai? Kodėl muzika supa žmones nuo neatmenamų laikų? Kas yra ritmas? Kodėl mes šokame? Kodėl muzika kartais gali pasakyti daugiau nei žodžiai?
Pradinukams į šiuos klausimus atsakymus surasti padėjo žinomas džiazo muzikantas ir pedagogas Remigijus Rančys.
Užsiėmimo (iš kultūros paso paslaugų rinkinio) metu mokiniai atliko praktinius muzikinius žaidimus, kurie lavina motoriką, koordinaciją, ritmo pojūtį bei kuria geresnį grupės tarpusavio ryšį. Vaikai susipažino su netradiciniais muzikos metrais ir ritmais. Užsiėmimo metu mokiniai atliko pratimus, sukurtus remiantis Afrikos bei Pietų Amerikos genčių muzikinėmis tradicijomis bei ritualais. Tai muzikos pamoka, kuri pažadino ne tik kūną, bet ir sielą.

Video 1>>>               Video 2>>>

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė