Šauniausių mokyklos bibliotekos skaitytojų šventė

Parašyta 2018-12-07 Peržiūros: 217

Šių metų gruodžio 4 d. mūsų progimnazijos bibliotekoje buvo pagerbti šauniausi bibliotekos skaitytojai. Su vaikais nuoširdžiai bendravo 7a klasės mokiniai. Nuostabų šokį dovanojo trečiokė Berta Ulevičiūtė, linksmas, nuotaikingas daineles – muzikos mokytojo Lino Vaitiekėno vadovaujamas vaikų pop choras. Visi skaitytojai gavo dovanėles, o 2b klasės mokinė Džiuginta Kepalaitė, perskaičiusi daugiau kaip 100 knygų per metus, pasipuošė Knygų Princesės karūna.
Džiaugiamės, kad mokiniai skaito knygas. Linkime visiems patirti skaitymo džiaugsmą, pasinerti į įdomų ir nuotaikingą knygų pasaulį.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė