IT konkurso BEBRAS apdovanojimai

Parašyta 2018-11-28 Peržiūros: 242

Šių metų lapkričio 5-16 dienomis vyko 15-asis informacinių technologijų BEBRO konkursas. Konkurse gausiai dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. 5a klasės mokiniui Ignui Petravičiui ypač pasisekė – jis užėmė devintą vietą šalyje tarp penktų klasių mokinių. Laimėtojai lapkričio 24 d. buvo pakviesti į apdovanojimų šventę, kuri vyko parodos „Mokykla 2018“ metu Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ centriniuose rūmuose. Šventės metu Igną pasveikino ir apdovanojo Vilniaus Universiteto prorektorius. Smagu, kai mokiniai stengiasi, dirba, dalyvauja konkursuose ir laimi. Tokie renginiai parodo vaikams perspektyvą kuo jie gali būti užaugę, jei netingės ir mokysis, nes „informacinės technologijos - mūsų ateitis“, kaip sakė švietimo viceministras.

IT mokytoja Loreta Deveikienė

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)