IT konkurso BEBRAS apdovanojimai

Parašyta 2018-11-28 Peržiūros: 158

Šių metų lapkričio 5-16 dienomis vyko 15-asis informacinių technologijų BEBRO konkursas. Konkurse gausiai dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. 5a klasės mokiniui Ignui Petravičiui ypač pasisekė – jis užėmė devintą vietą šalyje tarp penktų klasių mokinių. Laimėtojai lapkričio 24 d. buvo pakviesti į apdovanojimų šventę, kuri vyko parodos „Mokykla 2018“ metu Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ centriniuose rūmuose. Šventės metu Igną pasveikino ir apdovanojo Vilniaus Universiteto prorektorius. Smagu, kai mokiniai stengiasi, dirba, dalyvauja konkursuose ir laimi. Tokie renginiai parodo vaikams perspektyvą kuo jie gali būti užaugę, jei netingės ir mokysis, nes „informacinės technologijos - mūsų ateitis“, kaip sakė švietimo viceministras.

IT mokytoja Loreta Deveikienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla