Futbolo varžybos

Parašyta 2018-11-24 Peržiūros: 348

Lapkričio 20 d. Utenos DSC sporto salėje vyko Utenos rajono mokyklų mokinių futbolo 5x5 varžybos. Varžybos vyko mergaičių ir berniukų grupėse, ir abiejose grupėse mūsų mokyklos komandos buvo stipriausios tarp visų Utenos progimnazijų komandų, bei užėmusios pirmas vietas iškovojo teisę Utenos miesto garbę ginti Lietuvos moksleivių žaidynių zoninėse varžybose.
Mergaičių komandą sudarė 7a klasės mokinės Gabija Jančiūtė, Neda Klezaitė, Kamilė Meidutė, Roberta Krugiškytė, bei 5b klasės mokinės Karolina Daubaraitė ir Gabrielė Savickaitė
Berniukų komandai atstovavo Aironas Glebas (7b), Skaistis Stikliorius (7b), Povilas Petrauskas (7a), Arminas Čekuolis (6a), Aistis Linka (6a), Titas Didžgalvis (6b), Erikas Sinkevičius (5a), Joris Naruševičius (5a).

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas