Futbolo varžybos

Parašyta 2018-11-24 Peržiūros: 242

Lapkričio 20 d. Utenos DSC sporto salėje vyko Utenos rajono mokyklų mokinių futbolo 5x5 varžybos. Varžybos vyko mergaičių ir berniukų grupėse, ir abiejose grupėse mūsų mokyklos komandos buvo stipriausios tarp visų Utenos progimnazijų komandų, bei užėmusios pirmas vietas iškovojo teisę Utenos miesto garbę ginti Lietuvos moksleivių žaidynių zoninėse varžybose.
Mergaičių komandą sudarė 7a klasės mokinės Gabija Jančiūtė, Neda Klezaitė, Kamilė Meidutė, Roberta Krugiškytė, bei 5b klasės mokinės Karolina Daubaraitė ir Gabrielė Savickaitė
Berniukų komandai atstovavo Aironas Glebas (7b), Skaistis Stikliorius (7b), Povilas Petrauskas (7a), Arminas Čekuolis (6a), Aistis Linka (6a), Titas Didžgalvis (6b), Erikas Sinkevičius (5a), Joris Naruševičius (5a).

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla