Kvadrato varžybos

Parašyta 2018-11-24 Peržiūros: 205

Š.m. lapkričio 13-14 d. Utenos DSC sporto salėje vyko Utenos miesto mokyklų mokinių kvadrato varžybos skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Šiose varžybose mūsų mokyklą atstovavo mergaičių ir berniukų 5-6 kl. kvadrato komandos. Mūsų, tiek mergaičių, tiek berniukų komandos, įtikinamai nugalėjusios savo varžovus, užėmė pirmąsias vietas, bei iškovojo teisę kovoti Lietuvos moksleivių žaidynių zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyko jau po dviejų dienų. Zoninėse varžybose mūsų komandos turėjo susitikti su Anykščių, Ignalinos ir Švenčionėlių geriausiomis komandomis. Ir mergaitės, ir berniukai užtikrintai nugalėję Anykščių ir Ignalinos komandas, lygioje kovoje nusileido Švenčionėliams, bei užėmė II-ąsias vietas.
Mergaičių komandai atstovavo, Martyna Bikutė (6a), Silvija Gedzevičiūtė (6a), Vijolė Šukytė (6a), Urtė Petruševičiūtė (6a), Karolina Daubaraitė (5b), Dominyka Prontkelevičiūtė (5b), Austėja Valiulytė (5b), Vanesa Talalaitė (5b) ir Ugnė Kvartūnaitė (5a). Berniukų komandai atstovavo Arminas Čekuolis (6a), Aistis Linka (6a), Gustas Kaškauskas (6a), Modestas Prokopčukas (6a), Titas Didžgalvis (6b), Tomas Burokas (6b), Erikas Sinkevičius (5a), Kasparas Kazickas (5a), Joris Naruševičius (5a) ir Airingas Janušauskas (5b).

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla