Olimpinė savaitė

Parašyta 2018-11-24 Peržiūros: 244

3a ir 4a klasių mokiniai aktyviai dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuotoje Olimpinėje savaitėje. Šiame projekte dalyvavo virš 600 aktyvių pradinio ugdymo klasių. Klasės gavo Olimpinės savaitės videoteką su sporto psichologo Andriaus Liachovičiaus komentarais apie sporto teikiamą naudą – patarimus apie sportuojančių vaikų psichologiją, Ąžuolo ir jo draugų plakatus, lipdukus plakatui, marškinėlius pedagogui, diplomus ir padėkas, kurios padėjo siekti didesnio fizinio aktyvumo. Mokiniai visą savaitę augino supeherojams galias: skaičiavo nueitus žingsnius, išgerto vandens puodelius, šypsenas, skatino vaikus pastebėti pasakytus „ačiū“, ištiestas pagalbos rankas, ryto pasisveikinimus. Savaitės pabaigoje suklijavo klasės pasiekimų lipdukus į plakatą, nepamiršo įamžinti projekto akimirkų. Tai gali padėti laimėti nuostabius prizus!

Pradinio ugdymo mokytojos Regina Rimkienė ir Rita Zakarauskienė