Dirbame komandoje

Parašyta 2018-11-15 Peržiūros: 179

Planuojant kiekvieną didesnį renginį yra labai svarbu jį pradėti planuoti iš anksto, neskubant, apmąstant; suburti bendraminčių komandą, išgryninti idėją, numatyti jo rengimo etapus ir laiką, ir, žinoma, įtraukti kuo daugiau bendruomenės narių.

Nebetoli gražiausia metų šventė – Kalėdos. Erasmus+ projektų koordinatorės R. Sabaliauskienė ir R. Paukštienė, socialinė pedagogė D. Bražėnienė, lietuvių k. mokytoja, atsakinga už renginių organizavimą J. Snieganė, mokinių tarybos nariai kartu su klasių vadovais šiai metais sumanė Kalėdinės savaitės metu apjungti net keletą iniciatyvų: vieną iš dviejų naujai startavusių tarptautinių ERASMUS+ projektų „Būrelių karuselė“, tolerancijos savaitės idėją, kurios 2018 metų simbolis – raktas ir Kalėdinį karnavalą, kaip kasmet pilną stebuklų ir geros nuotaikos. Susiejus visas iniciatyvas gimė Kalėdinio meto tema „Raktas į stebuklingą mūsų pomėgių skrynelę“:
Raktas – tolerancijos simbolis
Kalėdos – stebuklas
Pomėgiai – Erasmus+ projektas „Būrelių karuselė“
Darbai prasidėjo. Lapkričio 14 d. 5b klasės mokinukai su anglų k. mokytoja R. Sabaliauskiene pradėjo iniciatyvos įgyvendinimą. Išsiaiškinę temos esmę, mokinukai kibo į darbą. Ant kartono lakštų jie piešė didžiulius stebuklų skrynios raktus ir dekoravo juos Kalėdiniais motyvais. Raktus perdavė mokinių tarybos nariams, kurie, Kalėdiniu laikotarpiu, šiuos raktukus panaudos mokyklos erdvėms papuošti.

Anglų kalbos mokytoja Ramunė Sabaliauskienė