Integruotos žmogaus saugos ir dailės pamokos

Parašyta 2014-05-08 Peržiūros: 513

Balandžio mėnesį septintųjų klasių mokiniams vyko integruotos žmogaus saugos (mokytoja Rasutė Stauskienė) ir dailės (mokytoja Nijolė Norkūnienė) pamokos. Per žmogaus saugos pamokas įgytas žinias apie ekstremalias situacijas, jų rūšis, žmogaus elgesį, įvykus techninei, ekologinei, socialinei ar gamtinei situacijai, mokiniai turėjo panaudoti kurdami piešinių „filmus". Darbus pasirinkta tema mokiniai atliko poromis arba individualiai. Pristatydami savo darbus septintokai privalėjo bent dviem teiginiais pagrįsti, kodėl vertėtų būtent jų „filmą" pamatyti. Mokiniai patys ir vertino atliktus darbus, kreipdami dėmesį į siužeto originalumą, nuoseklumą, kalbos rišlumą, „filmo" spalvingumą, tvarkingumą. Svarbūs buvo ir draugų komentarai.
Šios pamokos suteikė galimybę dirbti poroje, mokytis pasiskirstyti darbus, suderinti laiką, pademonstruoti gebėjimus, išreikšti nuomonę ne vien žodžiu, bet ir spalvomis.

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)

Untitled 1d

Geriau pamatyti savo akimis Youtube